Kibic stwierdził, że nawet on by wykorzystał tę sytuację. Klub dał mu taką możliwość [PAMIĘTACIE?]

Jeden z kibiców AS Romy, na profilu klubu na Facebooku skomentował bramkę Cengiza Undera słowami "nawet ja bym to strzelił". Działacze klubu z Rzymu postanowili dać mu taką możliwość, jednak fan... spudłował. Pamiętacie?

"Pamiętacie?" to cykl, w którym przypominamy ciekawe, niecodzienne, dziwne zdarzenia ze świata sportu - codziennie po jednym

Podczas jednego z meczów ligowych Cengiz Under strzelił gola dla Romy, wykorzystując idealną sytuację. Po tym zdarzeniu, jeden z kibiców rzymskiego klubu, Marco Nicolai, na profilu drużyny na Facebooku dodał komentarz, w którym stwierdził, że "to było tak łatwe, że nawet ja bym to strzelił". Wywołał tym spore poruszenie wśród fanów zespołu z Rzymu.

Zobacz wideo

Kibic zakpił z piłkarza. Klub zareagował

W ramach współpracy z Hyundaiem, Nicolai został zaproszony na Stadio Olimpico, aby tam odtworzyć sytuację piłkarzy Romy. Otrzymał on specjalny strój z własnym imieniem, po czym wyszedł na murawę, aby spróbować swoich sił. Jak się okazało, oddanie celnego strzału wcale nie było takie proste.

Nicolai otrzymał trzy próby na zdobycie gola, jednak każda z nich okazała się nieskuteczna. Za pierwszym razem się poślizgnął w chwili strzału, za drugim piłka przeleciała obok prawego słupka bramki. W ostatniej próbie chybił już tylko minimalnie. Nie wpłynęło to jednak na fakt, że musiał przyznać, że się pomylił twierdząc, że nawet on wykorzystał by tę sytuację. 

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: