Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wojciech Szczęsny mówi o ew. transferze Arkadiusza Milika do Juventusu

Włoskie media dysktują o transferze Arkadiusza Milika, który nie może porozumieć się w sprawie nowego kontraktu z Napoli. Według nich mógłby przejść nawet do Juventusu, co dla telewizji Eleven Sports skomentował Wojciech Szczęsny. "Jest zawodnikiem, który się rozwija. Jeszcze nie osiągnął szczytu kariery" - stwierdził bramkarz drużyny z Turynu.

Szczęsny uważa, że transfer Milika do Juventusu nie jest wykluczony. "Nie jest taką "9" w polu karnym, która nie bierze udziału w grze, a za Nawałki grał nawet prawie jako "10". Jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem i myślę, że poradziłby sobie, grając tutaj" - stwierdził polski bramkarz w rozmowie z telewizją Eleven Sports. 

Zobacz wideo

Milik w Juventusie? Szczęsny: "Poradziłby sobie"

"Arek jest zawodnikiem, który się rozwija. Jeszcze nie osiągnął szczytu kariery, choć jest bliski swojego peaku" - stwierdził Szczęsny. O ewentualnym przejściu Milika do Juventusu mówi się już od końca marca. Napoli nie chciałoby go tam jednak sprzedawać, choćby ze względu na historię transferu Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk został później znienawidzony w Neapolu, a grając w Turynie potrafił napsuć krwi byłemu zespołowi. 

Arkadiusz Milik w tym sezonie Serie A zagrał w 26 meczach, zdobywając 9 goli. Do Napoli trafił w sierpniu 2016 roku z Ajaxu Amsterdam. 

Przeczytaj także:

Wojciech Szczęsny wyproszony z restauracji. "Już tam nie wróciłem"
Co za interwencje Szczęsnego! Znakomita reakcja jego syna [WIDEO]
Borek o transferze Milika: Kilka miesięcy temu ta kwota byłaby absolutnie niemożliwa

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .