Ibrahimović trenuje w klubie, którego jest właścicielem. "Chciał się trochę poruszać"

Zlatan Ibrahimović wrócił do treningów z drużyną. Co prawda nie z AC Milan, ale Hammarby IF, którego od niedawna jest współwłaścicielem - donosi oficjalna strona szwedzkiego klubu.

Rozgrywki we Włoszech są zawieszone z powodu koronawirusa. Piłkarze AC Milan trenują indywidualnie. Wszyscy. Poza Zlatanem Ibrahimoviciem, który przebywa obecnie w Szwecji, gdzie obowiązują łagodniejsze środki ostrożności związane z epidemią.  38-letni napastnik postanowił to wykorzystać i pojawił się na treningu zespołu Hammarby IF, którego od niedawna jest współwłaścicielem.

Zobacz wideo Co słychać w klubach ekstraklasy? Cięcia, cięcia i stan uśpienia

"Chciał się trochę poruszać"

- Zlatan Ibrahimović przebywa wraz ze swoją rodziną w Sztokholmie. Poinformował nas, że chciałby się trochę poruszać. Zgodziliśmy się z wielką ochotą. Na razie treningi są dobrowolne, prowadzone dla chętnych, ale od poniedziałku rozpoczynamy regularne zajęcia. Jeśli Zlatan nadal będzie miał ochotę z nami trenować, również będzie mile widziany - powiedział dyrektor sportowy Jesper Jansson, którego cytuje oficjalna strona Hammarby.

Ibrahimović od listopada jest współwłaścicielem Hammarby. Nabył wtedy 25 proc. akcji klubu. Niektóre media spekulują nawet, że doświadczony piłkarz mógłby na stałe dołączyć do drużyny, bo niepewna jest jego przyszłość w Milanie, z którym Ibrahimović związany jest kontraktem do 30 czerwca.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: