Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Borek o transferze Milika: Kilka miesięcy temu ta kwota byłaby absolutnie niemożliwa

Mateusz Borek w programie "Onet Rano" na portalu sport.onet.pl skomentował ewentualny transfer Arkadiusza Milika do Schalke. - Myślę, że to uznana firma, zdrowe przedsiębiorstwo, klub z aspiracjami. Taka cena, o jakiej piszą media, czyli 25 milionów euro, byłaby kilka miesięcy temu absolutnie niemożliwa. Dzisiaj kupić wciąż młodego Milika, który ma już doświadczenie z występów w Lidze Mistrzów, to jest okazja - powiedział dziennikarz.

8 kwietnia portal Tuttomercatoweb poinformował, że Arkadiusz Milik może odejść z Napoli do Schalke za 25 mln euro. Napoli wycenia Arkadiusza Milika na minimum 35 mln euro. Niewykluczone jednak, że zejdzie z ceny, bo w obliczu pandemii koronawirusa włoski klub potrzebował środków bardziej niż kiedykolwiek (w najbliższym czasie piłkarze z Neapolu mogą mieć obniżone pensje). 

Zobacz wideo Top 5 goli Arkadiusza Milika w sezonie 19/20 [Eleven Sports]

Mateusz Borek o ewentualnym transferze Milika do Schalke

Mateusz Borek w programie "Onet Rano" na portalu sportonet.pl skomentował ewentualne przenosiny Milika do Schalke. Dziennikarz uważa, że byłby to bardzo dobry ruch. - Myślę, że Schalke to uznana firma, zdrowe przedsiębiorstwo, klub z aspiracjami. Wydaje mi się, że rynek transferowy trochę się wywróci. Będą inne pensje, inne kwoty, mówi o tym sam Uli Hoeness. Taka cena, o jakiej piszą media, czyli 25 milionów euro, byłaby kilka miesięcy temu absolutnie niemożliwa. Prawdopodobnie rozmawialibyśmy o 40 milionach. Dzisiaj kupić wciąż młodego Milika, który ma już doświadczenie z występów w Lidze Mistrzów, to jest okazja. Pamiętajmy o tym, że Arkowi wkrótce kończy się umowa z Napoli. Na razie nie doszedł do porozumienia, jeśli chodzi o wysokość kontraktu indywidualnego. Prezydent De Laurentiis zdaje sobie sprawę, że to ostatni moment, aby Milika sprzedać. Kilka dni temu było dużo zamieszania, jeśli chodzi o jego ewentualny transfer do Milanu - powiedział Borek.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .