Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nawet Lionel Messi im nie pomoże! "Jego odejście nie będzie dramatem, choć wolę, by został"

Javier Tebas na konferencji prasowej odniósł się do ewentualnego odejścia z hiszpańskiej ligi Leo Messiego, który mógłby trafić do Interu Mediolan. "Nie sądzę, żeby Messi był lekiem na wszystkie problemy Serie A" - stwierdził prezes La Liga.

Były prezydent i właściciel Interu, Massimo Moratti mówił w tym tygodniu dla radia Rai, że transfer Lionela Messiego to nie do końca "zupełnie porzucone marzenie" włoskiego klubu. Argentyńczyk na razie ma kontrakt z FC Barceloną do 2021 roku, ale jego przyszłość nie jest pewna. 

Zobacz wideo

Messi odejdzie z La Liga? Tebas: "Wielcy zawodnicy nie są kluczowi dla ligi"

O ewentualnym transferze Messiego wypowiedział się także prezes La Liga, Javier Tebas na konferencji prasowej. "Nie sądzę, żeby Messi był lekiem na wszystkie problemy Serie A" - stwierdził działacz cytowany przez dziennik "AS". "One są związane ze złą relacją pomiędzy długami i niewystarczającymi zyskami" - opisywał. 

"Chciałbym, żeby Messi tu został, ale to nie będzie dramat, jeśli zdecyduje się odejść" - zapewniał Tebas. "Mówili, że transfer Cristiano Ronaldo znacznie obniży wpływy w La Liga, a tymczasem zamiast tego wciąż zarabiamy i to także w Portugalii. Wielcy zawodnicy bardzo pomagają lidze, ale nie są niezbędni" - skomentował.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .