Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Juventus podjął decyzję ws. Wojciecha Szczęsnego. Tylko "szalona oferta"

Według "Tuttosport" Juventus Turyn nie zamierza pozbywać się Wojciecha Szczęsnego. Chętnych do wykupienia Polaka nie brakuje, ale Włosi rozważyliby tylko "szaloną ofertę". Bramkarz niedawno przedłużył kontrakt do czerwca 2024 roku.

Mistrz Włoch jest przekonany, że dokonał jednego z najlepszych zakupów w ostatnich latach, pozyskując Wojciecha Szczęsnego z Arsenalu w 2017 roku. Fabio Paratici, dyrektor sportowy Juventusu, wyszedł na tym interesie znakomicie, ponieważ wydał na Polaka zaledwie dwanaście milionów euro plus trzy w formie różnych bonusów.

Zobacz wideo

Wojciech Szczęsny nie odejdzie z Juventusu. Klub przekonałaby tylko "szalona oferta"

Według "Tuttosport" obecnie ma pojawiać się wiele ofert i chętnych do kupienia Szczęsnego. Jego wartość od czasu transferu do Juventusu znacznie jednak wzrosła. Wycenia się go nawet na 60 milionów euro, a Paratici zapewnia swoich współpracowników, że do sprzedaży Polaka przekonałaby go tylko "szalona oferta". 

Szczęsny niedawno przedłużył swój kontrakt do czerwca 2024 roku, a Juventus tym samym zrezygnował z opcji kupienia nowego bramkarza na co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście miesięcy. Zawodnik w sezonie 2019/2020 rozegrał 19 meczów w Serie A, osiem razy zachowując czyste konto. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .