Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Juventus jest zachwycony Wojciechem Szczęsnym. Wycenia go na fortunę

Juventus jest bardzo dumny ze sprowadzenia Wojciecha Szczęsnego. Po trzech lata pobytu polskiego bramkarza w Turynie jego wartość poszła ostro w górę. Jeśli jakiś klub chciałby pozyskać 29-latka, to musiałby zapłacić aż 60 mln euro - możemy przeczytać na portalu calciomercato.com.

Mistrz Włoch jest przekonany, że dokonał jednego z najlepszych zakupów w ostatnich latach, pozyskując Wojciecha Szczęsnego z Romy w 2017 roku. Fabio Paratici, dyrektor sportowy Juventusu, wyszedł na tym interesie znakomicie, ponieważ wydał na Polaka zaledwie 12 mln euro plus 3 mln w formie różnych bonusów.

Zobacz wideo Juventus - Fiorentina 3:0. Interwencje Szczęsnego [ELEVEN SPORTS]

Wojciech Szczęsny jest już pięć razy droższy niż trzy lata temu

Kwota zapłacona za niego wydaje się być obecnie promocją. Polski bramkarz jest uważany za jednego z najlepszych w Europie na swojej pozycji i wycenia się go już na ponad 60 milionów euro - możemy przeczytać na portalu calciomercato.com

Wciąż jest młody, ponieważ ma zaledwie 29 lat. We Włoszech jest bardzo ceniony za swoją grę. W ekipie Juventusu zrobił ogromne postępy. We włoskich mediach przewijały się w ostatnich tygodniach spekulacje, że Gigi Donnarumma mógłby wskoczyć na miejsce byłego golkipera Arsenalu. Jednak pozycja reprezentacja Polski jest obecnie nie do ruszenia.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .