Wielki zwrot ws. Krzysztofa Piątka? "Corriere dello Sport" pisze o zaskakującym pomyśle

Jak donosi "Corriere dello Sport", Krzysztof Piątek może latem... wrócić do Milanu. Z klubem ma pożegnać się Zlatan Ibrahimović, a Polak może mieć w kontrakcie klauzulę, która pozwala na dokonanie transferu. Opcją pozostaje także wypożyczenie.

Pod koniec okna transferowego Krzysztof Piątek trafił do Herthy Berlin, ale w niemieckim klubie nie ma możliwości na pokazanie pełni swoich umiejętności. Polak zagrał w sześciu meczach i zdobył tylko dwie bramki. 

Piątek znowu wróci do Milanu?

Włoskie "Corriere dello Sport" twierdzi, że Zlatan Ibrahimović prawdopodobnie odejdzie latem z Milanu, a wówczas klub znowu będzie miał problem z napastnikami, właśnie dlatego nie można wykluczyć zwrotu akcji i niespodziewanego powrotu Krzysztofa Piątka na San Siro. 

Zobacz wideo Hertha - Mainz 1:3. Sytuacje Krzysztofa Piątka

Pod koniec stycznia Piątek trafił do Niemiec na zasadzie transferu definitywnego za 27 milionów euro, ale Włosi twierdzą, że Polak mógłby wrócić do Włoch na zasadzie wypożyczenia lub jakieś tajnej klauzuli umownej, która mówi np. o możliwości odkupu piłkarza. Włosi dodają, że Piątek bardzo pasowałby do koncepcji Luciano Spalettiego, który pozostaje głównym konkurentem dla Ralfa Rangnicka, który negocjuje z Milanem przejęcie drużyny od nowego sezonu. Dodatkowo nie musiałby przechodzić procesu aklimatyzacji. 

Więcej o: