Dziennikarz Eleven: Trener giganta chce Arkadiusza Milika. Napoli nie chce go tam sprzedać

Arkadiusz Milik jest rozważany jako możliwy nowy napastnik Juventusu. O szansach na transfer zawodnika Napoli wypowiedział się Piotr Dumanowski, dziennikarz Eleven Sports. "Szanse są, bo Arkowi niedługo wygasa kontrakt. Sarri widziałby go w Juve" - napisał na Twitterze.

Arkadiusz Milik od dłuższego czasu prowadził rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu wygasającego w 2021 roku. Nie może się jednak dogadać z Napoli, dlatego najbliższe lato jest ostatnią szansą dla prezesa Aurelio De Laurentiisa, aby dobrze zarobić na napastniku. Spekulowano, że Milik może trafić do Interu, Milanu, a nawet Romy. Teraz pojawiła się opcja Juventusu.

Arkadiusz Milik przejdzie do Juventusu?

- Juventus jest zainteresowany Milikiem, ponieważ komplikują się rozmowy z Interem w sprawie pozyskania Icardiego. Argentyńczyk mógłby powędrować do Napoli - napisał Paolo Paganini, dziennikarz Rai Sport, na Twitterze.

Zobacz wideo Top 5 goli Arkadiusza Milika w sezonie 19/20

"Podpytałem znajomych dziennikarzy z Neapolu o możliwy transfer Milika do Juventusu. Szanse są,bo Arkowi niedługo wygasa kontrakt, Sarri widziałby go w Juve i sygnalizował to Paraticiemu,ale Napoli wolałoby go sprzedać poza Włochy. Wszystko jednak zależy od pieniędzy" - napisał o możliwości takiej transakcji dziennikarz Eleven Sports, Piotr Dumanowski.

W Neapolu nie chcą przypadku Higuaina

Dumanowski dodaje również, że tylko rok do końca kontraktu działa na niekorzyść Napoli i kwota za Milika nie może być zbyt duża. Juventus nie jest też upragnionym kierunkiem, w jaki wysłałby kolejnego napastnika De Laurentiis. Wcześniej odszedł tam uwielbiany w Neapolu Gonzalo Higuain

Arkadiusz Milik gra dla Napoli od sierpnia 2016 roku. W tym sezonie zagrał w 22 meczach i zdobył dwanaście goli, z czego dziewięć w Serie A. 

Więcej o: