Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Media: Juventus dąży do przedłużenia kontraktu z Cristiano Ronaldo. Szuka także jego następców

Jak informuje Daily Mail, Juventus zamierza rozmawiać z Cristiano Ronaldo na temat przedłużenia kontraktu z Portugalczykiem. Jeśli obie strony dojdą do porozumienia, gwiazda włoskiego klubu może występować w Serie A już po swoich 39. urodzinach.

Cristiano Ronaldo w obecnym sezonie strzelił 25 bramek i zanotował 4 asysty, zanim rozgrywki zostały zawieszone z powodu koronawirusa. Tuż przed zawieszeniem europejskich pucharów wydawało się, że Juventus odpadnie z Ligi Mistrzów, biorąc pod uwagę, że włoski klub przegrał pierwszy mecz z Lyonem 0:1.

Zobacz wideo "Pokażcie mi drugiego takiego piłkarza w Polsce. Ta oferta z Premier League to rzadkość"

Jak informuje "Daily Mail", Juventus chce spróbować namówić Cristiano Ronaldo do przedłużenia kontraktu, trwającego do 2022 roku, o kolejne dwa lata. Gdyby to się udało, Portugalczyk kontynuowałby swoją karierę w Serie A, choć w tym czasie zdążyłby skończyć już 39 lat!

"Daily Mail" informuje także, że Juventus chce wykorzystać ten czas, aby znaleźć napastnika gotowego do zastąpienia Cristiano Ronaldo w roli głównego zdobywcy bramek. Wymienia przy okazji nazwiska Harry'ego Kane'a, Timo Wernera i Gabriela Jesusa, które miały znaleźć się na bardzo krótkiej liście potencjalnych wzmocnień aktualnego mistrza Włoch.

Więcej o: