Zlatan Ibrahimović opuścił Mediolan. Milan może mieć duży problem

W czwartek wieczorem 38-letni Zlatan Ibrahimović opuścił Mediolan prywatnym odrzutowcem i poleciał do Szwecji, gdzie czekała na niego rodzina. "La Gazzetta dello Sport" twierdzi także, że napastnik zastanawia się nad swoją przyszłością w Milanie.

10 meczów, cztery gole i asysta - tak prezentuje się bilans Zlatana Ibrahimovicia w Milanie, do którego trafił w styczniu, po tym jak wygasła jego umowa z Los Angeles Galaxy. Być może Szwed już nie poprawi swojego dorobku. I wcale nie chodzi o fakt, że Serie A zawiesiła rozgrywki i wciąż nie wiadomo czy sezon zostanie dokończony.

Zobacz wideo Zobacz gola Zlatana Ibrahimovicia w meczu z Cagliari

Zlatan Ibrahimović poleciał do Szwecji i myśli nad przyszłością w Milanie

"La Gazzetta dello Sport" podaje, że w czwartek wieczorem Ibrahimović w obawie przed koronawirusem wrócił do Szwecji prywatnym odrzutowcem. Włoscy dziennikarze twierdzą, że Zlatan, którego umowa wygasa już 30 czerwca, poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością. Napastnik miał być rozżalony faktem, że Milan pożegnał Zvonimira Bobana, jednego z dyrektorów sportowych.

Treningi Milanu zostały zawieszone do 23 marca. Po 26 kolejkach Serie A Milan zajmuje siódme miejsce, a liderem jest Juventus.

Więcej o:
Copyright © Agora SA