Piłkarz Serie A przekazał specjalną wiadomość do kamery po strzeleniu gola

W ostatnim meczu 26. kolejki Serie A Sassuolo wygrało 3:0 z Brescią. Podczas spotkania napastnik gospodarzy, Francesco Caputo, po zdobyciu gola na 1:0 pokazał kartkę z przekazem do wszystkich Włochów.

W ostatnim meczu 26. kolejki Serie A, która z powodu koronawirusa trwała ponad dwa tygodnie, Sassuolo wygrało na własnym stadionie 3:0 z Brescią. Kolejne bramki zdobywali Caputo (dwukrotnie) i Boga. Spotkanie odbyło się przy pustych trybunach, a napastnik gospodarzy po pierwszej bramce przekazał wiadomość wszystkim Włochom.

Zobacz wideo

Francesco Caputo tuż po strzeleniu bramki na 1:0 podbiegł do kamery i pokazał kartkę z napisem "będzie dobrze, zostańcie w domach". W ten sposób starał się wesprzeć mieszkańców Włoch, gdzie epidemia koronawirusa wymknęła się spod kontroli władz. Tylko w ciągu ostatniej doby z powodu wirusa zmarło blisko 100 osób.

Mecz Sassuolo z Brescią był ostatnim, który udało się rozegrać przed wprowadzeniem zakazu imprez sportowych na terenie całego kraju. W poniedziałek podjęto decyzję o zawieszeniu wszystkich rozgrywek co najmniej do 3 kwietnia.

Więcej o: