Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tak Cristiano Ronaldo "zbijał piątki z fanami" przed hitem. Mistrzowska reakcja [WIDEO]

Epidemia koronawirusa paraliżuje Włochy. Niedzielny hit między Juventusem a Interem (2:0) odbył się bez udziału kibiców. Przed spotkaniem napiętą atmosferę próbował rozładować Cristiano Ronaldo, który zaczął udawać, że wita się z kibicami, choć ich wcale nie było.

W niedzielę wieczorem Juventus pokonał Inter Mediolan 2:0 po golach Aarona Ramseya oraz Paulo Dybali i znowu został liderem Serie A. Mecz odbył się bez udziału publiczności. Włoskie stadiony są zamknięte dla kibiców z powodu epidemii koronawirusa, która paraliżuje cały kraj, a szczególnie północną część.

Zobacz wideo Juventus - Inter. Skrót [ELEVEN SPORTS]

Mistrzowska reakcja Ronaldo

Przed meczem w żartobliwy sposób na sytuację zareagował Cristiano Ronaldo, który opuszczając autokar klubowy, udał się do strefy, gdzie zwykle czekają kibice, i udawał, że wita się z fanami, choć wcale ich tam nie było.

We Włoszech w ciągu doby odnotowano prawie 1500 zakażeń koronawirusem. W sumie dotychczas w kraju tym patogen stwierdzono u niemal 7400 osób. - Wyzdrowiały dziś 33 osoby. Liczba wyleczeń wzrosła do 622. Zmarły 133 osoby. Łączna liczba ofiar śmiertelnych to 366 - powiedział w niedzielę Angelo Borelli, szef ochrony cywilnej .