Miał zadebiutować, a dostał czerwoną kartkę na ławce! Zaskakujące zachowanie piłkarza

Walerij Bożinow niedawno został piłkarzem Pescary, grającej w Serie B. Bułgarski napastnik miał zadebiutować w barwach nowego zespołu w ligowym meczu z Crotone, ale do tego nie doszło, ponieważ będąc jeszcze na ławce rezerwowych, dostał czerwoną kartkę za obrażanie sędziego.

W kuriozalny sposób zakończyło się spotkanie dla Walerija Bożinowa, nowego napastnika Pescary, który przyszedł do włoskiego klubu na początku lutego w formie bezgotówkowej. 

Zobacz wideo Zlatan Ibrahimović i Matrix

Nie zdążył zadebiutować, a dostał czerwoną kartkę

Bożinow po raz pierwszy znalazł się w kadrze zespołu Pescary na wyjazdowe niedzielne spotkanie z Crotone. Wszystko wskazywało na to, że 34-letni piłkarz oficjalnie zadebiutuje we włoskiej drużynie.

W 26. minucie wyjazdowego starcia piłkarz siedząc na ławce rezerwowych, zaczął zbyt gwałtownie protestować, nie zgadzając się z jedną z decyzji arbitra. Bułgar obraził sędziego technicznego. Ostatecznie arbiter główny nie miał wyjścia i pokazał mu czerwoną kartkę. Bożinow na ławce rezerwowych wytrzymał zaledwie 27 minut. Niewykluczone, że Bułgara będzie czekać kilka meczów dyskwalifikacji.

34-latek w przeszłości grał już w wielu włoskich klubach: Lecce, Fiorentinie, Juventusie, Parmie, Hellasie Verona i Vicenzie czy też w Manchesterze City.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: