Skandaliczne zachowanie w這skiego trenera. Jego pi趾arze byli zszokowani [WIDEO]

Do niebywa貫go zdarzenia dosz這 w trakcie spotkania w這skiej Serie D (czwarty poziom rozgrywkowy). Trener Grosseto zosta wyrzucony z boiska po tym, jak uderzy swojego pi趾arza.

Grosseto mierzy這 si z Monterosi i prowadzi這 1:0 po golu Filippo Boccardiego w 49. minucie. Na 16 minut przed ko鎍em spotkania Lamberto Magrini postanowi zrobi zmian - Mattia Ravanelli (syn Fabrizio, by貫go napastnika Juventusu), zmieni Riccardo Cretell. Zmieniany zawodnik nie by zadowolony z decyzji trenera, okazuj帷 to w jasny spos鏏.

Jednak takiej reakcji Magriniego nikt si nie spodziewa, a przede wszystkim sami pi趾arze: trener uderzy Cretell w g這w, po czym odwr鏂i si i ogl康a spotkanie, jakby nic si nie wydarzy這. S璠zia uzna jednak inaczej i pokaza Magriniemu czerwon kartk.

Magrini to jeden z najbardziej do鈍iadczonych trener闚 w ni窺zych ligach w這skich, przez 23 lata kariery prowadzi 13 r騜nych klub闚. Grosseto prowadzi ju po raz... sz鏀ty.