Skandaliczne zachowanie włoskiego trenera. Jego piłkarze byli zszokowani [WIDEO]

Do niebywałego zdarzenia doszło w trakcie spotkania włoskiej Serie D (czwarty poziom rozgrywkowy). Trener Grosseto został wyrzucony z boiska po tym, jak uderzył swojego piłkarza.

Grosseto mierzyło się z Monterosi i prowadziło 1:0 po golu Filippo Boccardiego w 49. minucie. Na 16 minut przed końcem spotkania Lamberto Magrini postanowił zrobić zmianę - Mattia Ravanelli (syn Fabrizio, byłego napastnika Juventusu), zmienił Riccardo Cretellę. Zmieniany zawodnik nie był zadowolony z decyzji trenera, okazując to w jasny sposób.

Jednak takiej reakcji Magriniego nikt się nie spodziewał, a przede wszystkim sami piłkarze: trener uderzył Cretellę w głowę, po czym odwrócił się i oglądał spotkanie, jakby nic się nie wydarzyło. Sędzia uznał jednak inaczej i pokazał Magriniemu czerwoną kartkę.

Magrini to jeden z najbardziej doświadczonych trenerów w niższych ligach włoskich, przez 23 lata kariery prowadził 13 różnych klubów. Grosseto prowadzi już po raz... szósty.