Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pat w sprawie Arkadiusza Milika! "Napoli gotowe pozyskać kogoś innego"

Arkadiusz Milik wciąż nie przedłużył umowy z SSC Napoli, a rozmowy stanęły na niczym. Jak potoczy się przyszłość Polaka, jeżeli strony nie dojdą do porozumienia?

Arkadiusz Milik jest zawodnikiem Napoli od 1 sierpnia 2016 roku. Rozmowy o nowym kontrakcie zawodnika trwają od kilku miesięcy, jednak temat w pewnym momencie ucichł.

Arkadiusz Milik i Napoli mają coraz mniej czasu

Kontrakt Arkadiusza Milika wygasa 30 czerwca 2021 roku, dlatego władzom SSC Napoli i napastnikowi zostaje coraz mniej czasu na dojście do porozumienia. Jeżeli obie strony nie wrócą do rozmów, 25-letni napastnik zacznie sobie szukać nowego klubu. Jak podają włoskie media, Milik i Napoli w ostatnim czasie oddalili się od siebie w sprawach przedłużenia kontraktu.

- Neapolitańczycy jednak są gotowi pozyskać innego napastnika na nowy sezon - możemy przeczytać w La Gazzetta dello Sport.

Czasu zostało coraz mniej, więc w najbliższym czasie kariera Milika w Napoli powinna się rozjaśnić, jednak na ten moment strony nie znalazły konsensusu. W obecnym sezonie Arkadiusz Milik rozegrał we wszystkich rozgrywkach 19 meczów, w których strzelił dla Napoli dwanaście bramek. Łącznie w barwach SSC Napoli, Arkadiusz Milik ma na koncie 46 goli.