"Cristiano Ronaldo żałuje transferu do Juventusu. Wie, że popełnił błąd"

- Cristiano Ronaldo żałuje, że opuścił Hiszpanię, taka jest prawda. Nie mówię o plotkach, to są informacje od ludzi, którzy są naprawdę bliscy Portugalczykowi - powiedział Frederic Hermel, francuski dziennikarz w rozmowie z rozgłośnią radiową RMC Sport.

Minęło ponad 1,5 roku od transferu Cristiano Ronaldo do Juventusu. Od lipca 2018 roku Portugalczyk rozegrał w barwach turyńskiego zespołu 71 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 51 goli i zaliczył 13 asyst. 

Zobacz wideo

35-letni gwiazdor podkreśla, że w Juventusie czuje się dobrze i chce z nim zdobywać kolejne trofea, ale w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje, że naprawdę nie do końca tak jest. Tym razem stwierdził tak Frederic Hermel, francuski dziennikarz. - Cristiano nigdy nie czuł się dobrze w Turynie. On nie spełnia się tam w stu procentach - powiedział w rozmowie z RMC Sport.

Cristiano Ronaldo "wie, że popełnił błąd"

I dodał: Dotarły do mnie informacje, które pochodzą od najbliższego otoczenia piłkarza. Cristiano wie, że popełnił błąd, przenosząc się do Juventusu. Gdyby nie problemy z działaczami Realu, nigdy by do tego nie doszło.

Ronaldo opuścił Real Madryt rzeczywiście przez konflikt z działaczami. Najlepszy okres w karierze przeżywał jednak właśnie w Madrycie - podczas gry dla "Królewskich" zdobył cztery razy Złotą Piłkę i czterokrotnie wygrał Ligę Mistrzów. - On żałuje, że opuścił Hiszpanię, taka jest prawda. Nie mówię o plotkach, to są informacje od ludzi, którzy są naprawdę bliscy Portugalczykowi.

Więcej o: