Niepewna przyszłość Sarriego w Juventusie! Szykuje się sensacyjny powrót

Juventus przegrał w sobotę z Hellasem Werona i stracił prowadzenie w Serie A. Włoskie media donoszą, że pozycja Maurizio Sarriego jest coraz słabsza. Zastąpić miałby go Massimiliano Allegri, który pracował już w Juventusie.

W sobotni wieczór Juventus niespodzianie przegrał w Weronie z Hellasem 1:2. Gościom nic nie dała bramka Cristiano Ronaldo. Gospodarze odpowiedzieli trafieniami Fabio Boriniego i Giampaolo Pazziniego. Porażka była dla Juventusu bardzo kosztowna, bo zespół z Piemontu stracił pozycję lidera Serie A. Na prowadzeniu jest teraz Inter, który pokonał Milan 4:2. Co gorsza trzecie Lazio ma tylko punkt straty do Juventusu

Zobacz, jak Juventus przegrał w Weronie:

Zobacz wideo

Wielki powrót do Juventusu?

Włoskie media informują, że coraz słabsza jest pozycja trenera Maurizio Sarriego. "La Repubblica" pisze nawet, że jeśli styl gry zespołu nie zmieni się, Sarri może stracić pracę. Niespodziewanie mógłby go zastąpić Massimiliano Allegri. Włoch przez pięć lat pracował w Turynie i wciąż ma ważny kontrakt ze "Starą Damą", która wypłaca mu wynagrodzenie. Allegri jest dostępny, bo po odejściu z Juventusu zrobił sobie rok przerwy.

Więcej o: