Szalona bramka Immobile. Zmylił sześciu rywali [WIDEO]

W niedzielnym meczu Serie A Lazio rozgormiło 5:1 SPAL. Ozdobą spotkania była piękna bramka Ciro Immobile, który pewnie zmierza po tytuł króla strzelców.

Już po pierwszej połowie Lazio prowadziło 4:0, po dwa gole strzelili Felipe Caicedo i Ciro Immobile. Szczególnej urody była bramka Włocha z 29. minuty. Spójrzcie sami:

Po zmianie stron do siatki trafili: Bobby Adekanye dla Lazio, i Simone Missiroli dla gości.

Lazio imponuje w tym sezonie. Po 21 kolejkach mają na koncie 49 punktów, czyli o pięć mniej niż Juventus, ale lider Serie A rozegrał mecz więcej. Z kolei Immobile ma na koncie aż 25 bramek. Drugi w klasyfikacji strzelców jest Crstiano Ronaldo, autor 19 trafień.