Rosnąca potęga złożyła ofertę za Krzysztofa Piątka. Milan ją odrzucił, ale to nie koniec negocjacji

Krzysztof Piątek wzbudza spore zainteresowanie na rynku transferowym. Ofertę za Polaka złożyła Hertha Berlin, jednak AC Milan zdecydował się na jej odrzucenie - poinformował czołowy włoski dziennikarz i ekspert od transferów Gianluca Di Marzio.

Krzysztof Piątek jest na wylocie z Milanu. Włoski klub chce go sprzedać i to za minimum 30 milionów euro, co stwarza jednak spore problemy. Tottenham Hotspur chciałby Polaka, ale jest skłonny jedynie do tego, by go wypożyczyć. Ofertę transferu definitywnego złożyła teraz Hertha Berlin, ale jak informuje Di Marzio, jest ona zbyt niska dla "Rossonerich", którzy nie zdecydowali się na jej przyjęcie. 

Hertha może złożyć kolejną ofertę za Krzysztofa Piątka

Hertha może jednak podwyższyć ofertę. Berliński klub ma wielkie ambicje i chce stać się niemiecką wersją PSG - wszystko dzięki inwestycji Larsa Windhorsta. A jednym z największych problemów ekipy Juergena Klinsmanna jest właśnie ofensywa - Davie Selke strzelił zaledwie jednego gola w 19 meczach, a 35-letni Vedad Ibisević zdobył trzy bramki w 12 meczach. Najskuteczniejszym strzelcem jest Dodi Lukebakio (pięć goli), ale 22-letni Belg jest głównie skrzydłowym.

Trudna sytuacja Krzysztofa Piątka w AC Milan:

Zobacz wideo

- Krzysztof Piątek został upokorzony - tak "La Gazzetta dello Sport" opisała występ Polaka we wtorkowym spotkaniu Pucharu Włoch Milan - Torino (4:2 po dogrywce". - Mobilność? Zredukowana do zera. Zagrożenie ofensywne? Nie warto nawet o tym mówić. Kiedy schodził z boiska, pozdrowił publiczność machaniem ręki. Czy to pożegnanie z Milanem? - czytamy w największej włoskiej gazecie sportowej.

Więcej o: