Kuriozalne zachowanie gwiazdy Interu. W ciągu kilku sekund żółtą kartkę zamienił na czerwoną [WIDEO]

Lautaro Martinez, napastnik Interu w kuriozalny sposób wyleciał z boiska w niedzielnym meczu Serie A z Cagliari.

Inter zaledwie zremisował z Cagliari w niedzielnym spotkaniu Serie A z Cagliari Calcio 1:1.

Idiotyczne zachowanie napastnika Interu z Cagliari Calcio

Lautaro Martinez w 29. minucie dał prowadzenie zespołowi Antonio Conte. Gospodarzom nie udało się jednak dowieźć zwycięstwa do końca meczu, ponieważ Radja Nainggolan na 11 minut przed końcem doprowadził do niespodziewanego wyrównania.

Przebieg meczu zszedł na dalszy plan w doliczonym czasie. W 94. minucie Lautaro Martinez stoczył walkę w powietrzu z jednym z rywali i momentalnie upadł na murawę. Sędzia nie dostrzegł jednak żadnego przewinienia gracza z Sardynii i zarządził kontynuowanie gry.

22-letni napastnik, który jest wyceniany na 100 mln euro nie mógł pogodzić się z decyzją i po chwili ruszył gwałtownie w stronę arbitra i w bardzo niecenzuralnych słowach wyrażając swoje niezadowolenie. Sędzia postanowił najpierw ukarać krnąbrnego piłkarza żółta kartką, a po chwili pokazał mu bezpośrednią czerwoną.

Całą sytuację można zobaczyć tutaj:

Zachowanie Argentyńczyka było idiotyczne i będzie miało swoje konsekwencje. Napastnik Interu, który w lidze zdobył już 11 bramek zostanie zawieszony. Zabraknie go przynajmniej w najbliższych dwóch spotkaniach z Udinese i Milanem, ale kara może zostać wydłużona ze względu na zbyt agresywne zachowanie w stosunku do sędziego.