Włoskie media: Krzysztof Piątek podjął decyzję, w jakim będzie grał klubie

Zdaniem Sport Mediaset, Krzysztof Piątek postanowił, że zostanie w Milanie. Od kilku tygodni media informują o zainteresowaniu Polakiem ze strony czołowych klubów Europy.

Przyszłość Krzysztofa Piątka wciąż jest nieznana. Po powrocie Zlatana Ibrahimovicia do Milanu Polak ma problemy z regularną grą, dlatego media na całym świecie spekulują, że może odejść z San Siro. W ostatnich dniach pojawiło się sporo informacji na temat klubów, które byłyby zainteresowane Piątkiem. Tymczasem Sport Mediaset przekonuje, że Piątek postanowił pozostać w najbliższych miesiącach w Mediolanie.

Krzysztof Piątek chciał innego trenera w Milanie:

Zobacz wideo

Piątek zostanie w Milanie?

W kontekście Polaka wymieniano ostatnio takie kluby, jak m.in. Manchester United, Tottenham, West Ham, Crystal Palace, Aston Villa, Sevilla, Atletico Madryt, Barcelona i PSG. Na San Siro wciąż jednak nie wpłynęła żadna oferta, która satysfakcjonowałaby Rossonerich. Milan chciałby Piątka sprzedać za około 30 mln euro, bo rok temu z Genoi pozyskał go za 35 mln euro. 

Nasz zawodnik miał zdecydować, że zostanie w Milanie i będzie walczył o miejsce w składzie. W ostatnich spotkaniach głównie był rezerwowym, a trener Stefano Pioli wybierał Zlatana Ibrahimovicia i Rafaela Leao. W ataku może grać także Ante Rebić. Piątek w tym sezonie strzelił w 19 meczach pięć goli, z czego trzy z rzutów karnych.

Więcej o: