Co zrobił Immobile?! Kuriozalne pudło z rzutu karnego w Pucharze Włoch [WIDEO]

Ciro Immobile nie zapamięta najlepiej początku ćwierćfinałowego spotkania Pucharu Włoch, w którym Lazio mierzy się z Napoli. W 8. minucie nie wykorzystał rzutu karnego, bo poślizgnął się przy strzale.

Początek meczu był fatalny dla piłkarzy Lazio. Już w 2. minucie stracili bramkę, po znakomitej akcji Lorenzo Insigne, który wbiegł z piłką w pole karne, minął kilku rywali i strzałem przy dalszym słupku pokonał bramkarza, dając prowadzenie swojej drużynie.

Lazio miało doskonałą okazję do wyrównania już kilka minut później. W 8. minucie Ciro Immobile wykonywał rzut karny, jednak fatalnie spudłował. Włoch poślizgnął się na murawie przy strzale, przez co piłka poleciała bardzo wysoko nad bramką, w której broni Ospina.

Zobacz fatalne pudło Immobile:

Po trzydziestu minutach spotkania Napoli prowadzi z Lazio 1:0 po bramce Insigne. Obydwa zespoły grają jednak w osłabieniu, po czerwonych kartkach dla Hysaja i Leivy. Relację z meczu Napoli z Lazio możesz śledzić TUTAJ.