Arkadiusz Reca włączył tryb Euro 2020! Piękna akcja i asysta [WIDEO]

Arkadiusz Reca jest w coraz lepszej formie! A to oznacza, że jeżeli nie złapie kontuzji, to poleci z kadrą Jerzego Brzęczka na Euro 2020. Zobaczcie piękną akcję i asystę Polaka w meczu Atalanta - SPAL w Serie A.

SPAL przegrywało w Bergamo 0:1 po golu Josipa Ilicica, ale w 54. minucie imponującą akcję przeprowadził Arkadiusz Reca. Reprezentant Polski ruszył w kierunki bramki rywala, wbiegł w pole karne i idealnie podał piłkę wzdłuż linii bramkowej. Andrea Petagna wbił ją do siatki i było 1:1. Piękną akcję reprezentanta Polski możecie obejrzeć tutaj:

W 60. minucie drugiego gola dla SPAL strzelił Mattia Valoti i zespół Arkadiusz Recy sensacyjnie wygrał w Bergamo 2:1. SPAL zajmuje 18. miejsce w Serie A, jest w strefie spadkowej, a do ostatniego bezpiecznego miejsca traci jeden punkt. Atalanta jest na 5. miejscu.