Znakomita forma Cristiano Ronaldo! Uratował Juventusowi zwycięstwo

Juventus pokonał Parmę 2:1 w meczu 20. kolejki Serie A. Bohaterem spotkania był Cristiano Ronaldo, który strzelił dwa gole. Portugalczyk w trzech meczach ligowych w 2020 roku zdobył aż sześć bramek!

Trzy ostatnie mecze w Serie A - sześć goli Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w 2020 rok wszedł z wysoką formą. Zdobył trzy bramki w spotkaniu z Cagliari (4:0), jedną w meczu z Romą (2:1) i w niedzielę dwie w starciu z Parmą.

Zobacz popis Ronaldo w meczu z Cagliari:

Juventus odjeżdża Interowi Mediolan

Ronaldo dał gospodarzom prowadzenie w 43. minucie. W 55. wyrównał Andreas Cornelius. Trzy minuty później Portugalczyk strzelił zwycięskiego gola dla "Starej Damy". To bardzo cenne zwycięstwo Juventusu, bo ścigający go Inter Mediolan tylko zremisował z Lecce 1:1. Mediolański zespół ma już cztery punkty straty do prowadzącego Juventusu. W następnej kolejce Serie A ekipa mistrzów Włoch zagra na wyjeździe z Napoli, a Inter u siebie z Cagliari.