AC Milan odrzucił ofertę za Krzysztofa Piątka. Żąda 30 milionów euro

Włoskie "Corriere dello Sport" informuje, że AC Milan odrzucił ofertę wypożyczenia Krzysztofa Piątka złożoną przez Tottenham Hotpsur.
Zobacz wideo

Tottenham od pewnego czasu chce sprowadzić Krzysztofa Piątka z AC Milan. Rozmowy pomiędzy klubami trwają, a pośredniczy w nich Frank Trimboli, jeden z najbardziej wpływowych agentów piłkarskich - poinformował Nicolo Schira, włoski dziennikarz portalu transfermarkt.

Milan odrzucił ofertę za Krzysztofa Piątka

Wtorkowe 'Corriere dello Sport" twierdzi jednak, że AC Milan odrzucił ofertę wypożyczenia złożoną przez londyński klub. Włosi nie chcą się zgodzić na czasowy transfer napastnika i będą rozpatrywać jedynie opcję transferu definitywnego. Milan oczekuje za Polaka około 30 milionów euro. 

"CdS" donosi również, że z Milanu odejdzie prawdopodobnie Suso, którym zainteresowana jest Roma, a także kluby w Premier League. 26-latek spędził w Milanie ostatnie cztery lata i ten czas można podzielić na różne okresy piłkarza. W pewnym momencie skrzydłowy zaskakiwał seryjnymi asystami i bramkami, ale w ostatnim roku kibice częściej byli niezadowoleni z jego gry. Milan oczekuje za piłkarza około 25 milionów euro. W transferze skrzydłowego może pomóc to, że w tym okienku o jego interesy dba Mino Raiola, czyli jeden z najlepszych agentów piłkarskich na rynku. 

Więcej o: