Fenomenalny gol Francesco Tottiego! To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Chociaż Francesco Totti już dawno zakończył piłkarską karierę to nadal zachwyca formą. W poniedziałek popisał się fenomenalnym trafieniem z rzutu wolnego we włoskiej lidzie "ósemek".

Piłka ustawiona daleko od bramki i blisko prawej strony boiska, ale dla Tottiego to żaden problem. Były napastnik Romy popisał się genialnym uderzeniem, które w poniedziałkowy wieczór stało się hitem włoskiego internetu. To po prostu trzeba zobaczyć:

Zobacz gola Francesco Tottiego:

Mecz Totti Sporting Club z drużyną Gamondi Roma zakończył się wynikiem 3:3. Warto dodać, że klub Tottiego zajmuje szóste miejsce w rozgrywkach, a Gamondi Roma to wicelider. Spotkania ligi ósemek cieszą się dość sporą popularnością, a mecze można oglądać nawet w serwisie Youtube. 

Francesco Totti jest legendą AS Romy. Spędził w niej całą karierę mimo ofert m.in. z Realu Madryt. Karierę piłkarską zakończył w 2017 roku i został dyrektorem klubu - podpisał wówczas sześcioletnią umowę, ale odszedł z Romy już po dwóch latach. Był to skutek nieporozumień z Franco Baldinim, doradcą amerykańskiego prezesa Jamesa Pallotty.

Zobacz wideo
Więcej o: