Krzysztof Piątek jeszcze nie odszedł z Milanu, a klub znalazł już jego następcę

Choć Krzysztof Piątek jeszcze nie opuścił AC Milan, włoski zespół ma już następcę na jego miejsce. Nowym piłkarzem "Rossonerich" ma zostać Andrea Petagna, grający aktualnie w SPAL-u.

Krzysztof Piątek powinien jeszcze w zimowym okienku transferowym opuścić Milan. We włoskich mediach jest coraz głośniej o zainteresowaniu polskim napastnikiem przez West Ham United, który miałby zostać wypożyczony z opcją transferu definitywnego na 30 milionów euro. Drugą opcją jest możliwość transferu do Aston Villi, oferując jednak "tylko" 28 milionów, przy 35, których oczekują działacze "Rossonerich".

Zobacz wideo

Jeśli tylko Piątek opuści klub z Mediolanu, na San Siro powróci wychowanek Milanu - Andrea Petagna. Włoch występuje obecnie w SPAL, do którego został wypożyczony z Atalanty Bergamo. W swojej karierze zdążył zadebiutować w pierwszym zespole "Rossonerich", jednak został sprzedany w 2016 roku, właśnie do Atalanty.

Petagna ma za sobą także debiut w reprezentacji Włoch. Wystąpił w spotkaniu przeciwko Holandii, które Włosi wygrali 2:1. Od tamtej pory nie dostał jednak kolejnych okazji do gry w kadrze.

Więcej o: