Media: Zlatan Ibrahimović wybrał swojego partnera w ataku Milanu. Koniec Piątka?

"Zlatan Ibrahimović zdecydował, z kim chce grać w ataku Milanu" - pisze "Corriere della Sera". Zdaniem jednego z największych dzienników we Włoszech, Szwed woli współpracować z Rafaelem Leao. To oznacza, że w mediolańskim klubie może zabraknąć miejsca dla Krzysztofa Piątka.

W poniedziałek AC Milan zremisował z Sampdorią 0:0. "Rossoneri" rozegrali kolejne fatalne spotkanie i nie zdołał pomóc im nawet Zlatan Ibrahimović, który pojawił się na boisku w drugiej połowie. Bezbarwny występ zanotował Krzysztof Piątek, a włoskie media wieszczą nawet, że Polak w ciągu najbliższych tygodni straci miejsce w podstawowym składzie drużyny Stefano Piolego.

Piątek we Włoszech zaczął w bardzo słabym klubie

Zobacz wideo

Zlatan Ibrahimović zdecydował - Rafael Leao będzie się uczył. Krzysztof Piątek może odejść?

O ile jeszcze niedawno wydawało się, że przyjście Zlatana Ibrahimovicia nie przesądza o konieczności odejścia Piątka, o tyle po pierwszym meczu Szweda w Milanie sytuacja uległa zmianie. Carlos Passerini z "Corriere della Sera" poinformował, że Ibrahimović po pierwszym meczu wybrał zawodnika, z którym woli grać. Miało o tym świadczyć zachowanie w stosunku do Rafaela Leao, którego Szwed objął po ostatnim gwizdku sędziego i zaczął z nim rozmawiać. Zdaniem włoskiego dziennikarza to właśnie młody Portugalczyk zostanie uczniem byłego gracza LA Galaxy. W tej sytuacji w drużynie zabraknie miejsca dla Krzysztofa Piątka.

Możesz zarejestrować się i sprawdzić poniższe kursy na Betclic.pl:

"Corriere della Sera" informuje, że w tej chwili cztery kluby interesują się pozyskaniem lub wypożyczeniem Piątka. To West Ham, Aston Villa, Bayer Leverkusen i Newcastle. Reprezentant Polski za wszelką cenę chce zostać w Milanie, dlatego odrzucał wszystkie dotychczasowe oferty. Teraz może być jednak inaczej.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Więcej o: