Juventus szykuje wymianę z Bayernem Monachium! Kluby rozpoczęły rozmowy

Juventus rozpoczął rozmowy z Bayernem Monachium. Negocjacje dotyczą możliwej wymiany zawodników w trakcie zimowego okna transferowego - informuje goal.com. Zdaniem włoskiego oddziału wspomnianego serwisu, w ramach transakcji do Bayernu Monachium miałby trafić Emre Can, a w drugą stronę powędrowałby Thiago Alcantara.

Włosi twierdzą, że Can nie jest zadowolony ze swojej pozycji w Juventusie. 25-latek w tym sezonie rozegrał zaledwie siedem spotkań w Serie A, w dodatku tylko trzy z nich rozpoczął w pierwszym składzie. Niemiec miał dać do zrozumienia, że jeśli jego sytuacja nie ulegnie zmianie, będzie chciał zmienić otoczenie.

Serie A. Juventus - Udinese 3:1. Skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

Zobacz wideo

Możesz zarejestrować się i sprawdzić poniższe kursy na Betclic.pl:

Juventus szykuje wymianę z Bayernem Monachium! Kluby rozpoczęły rozmowy

O zmianie otoczenia od pewnego czasu myśli też Thiago Alcantara. On co prawda jest jednym z podstawowych zawodników Bayernu Monachium, dla którego w tym sezonie rozegrał już 22 spotkania we wszystkich rozgrywkach, ale i tak chce spróbować nowych wyzwań. Z pomocą może mu przyjść Juventus, który - zdaniem włoskich dziennikarzy - rozpoczął już negocjacje z Bayernem Monachium. Mistrzowie Włoch chcą doprowadzić do wymiany piłkarzy z Bawarczykami. W ramach transakcji Thiago miałby się zamienić miejscami z Canem.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Więcej o: