Media: Wojciech Szczęsny podpisał nowy kontrakt! Ogromna podwyżka

Wojciech Szczęsny przedłużył kontrakt z Juventusem do 2024 roku - informuje Lorenzo Bettoni. Zdaniem włoskiego dziennikarza, polski bramkarz otrzyma także ogromną podwyżkę wynagrodzenia.

Jak poinformował włoski dziennikarz Lorenzo Bettoni, Wojciech Szczęsny przedłużył już kontrakt z Juventusem do 2024 roku. Zgodnie z nową umową, polski bramkarz otrzyma także ogromną podwyżkę, dzięki której będzie zarabiał ok. 7 milionów euro za sezon, dzięki czemu znajdzie się w czołowej "10" najlepiej opłacanych zawodników Serie A.

Zobacz wideo

Juventus dał ogromną podwyżkę Wojciechowi Szczęsnemu

Zdaniem Bettoniego, Juventus powinien w najbliższych dniach potwierdzić te doniesienia. Szczęsny, zgodnie z kontraktem podpisanym w 2017 roku, który miał obowiązywać do końca sezonu 2020/2021, zarabiał dotychczas wg "La Gazzetta dello Sport" ok. 3,5-4 miliony euro rocznie.

Wojciech Szczęsny przeszedł do Juventusu w 2017 roku, gdy został wykupiony z Arsenalu za 14 milionów euro. Od tamtej pory rozegrał w barwach aktualnych mistrzów Włoch 78 spotkań, w których aż 38-krotnie zachował czyste konto.

Więcej o: