Milan rozgromił amatorów. Zobacz gole Krzysztofa Piątka i Ibrahimovicia [WIDEO]

W piątek Milan rozgromił 9:0 siódmoligowe Rhodense. Dwie bramki zdobył Krzysztof Piątek, a jedną Zlatan Ibrahimović, dla którego był to debiut po powrocie na Półwysep Apeniński. W internencie jest już wideo z tego meczu.

Milan zawodzi w tym sezonie. Po 17 kolejkach Serie A jest na 11. miejscu. Uratować ma go Zlatan Ibrahimović, którzy wrócił do Mediolanu po 9 latach. W piątek Szwed zadebiutował w sparingu, w którym Milan rozgromił siódmoligowe Rhodense aż 9:0. W pierwszej połowie Stefano Pioli wystawił taką jedenastkę: Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Theo Hernandez; Paquetá, Bennacer, Bonaventura; Suso, Ibrahimovic, Calhanoglu.

Piątek chciał innego trenera w Milanie:

brahimović strzelił gola w pierwszej połowie, Piątek dwa w drugiej

Po 45 minutach Milan prowadził 5:0. Dwie bramki zdobył Calabria, a po jednej: Paqueta, Calhanoglu i właśnie Ibrahimović. W drugiej odsłonie trener Milanu zmienił cały skład. Szansę otrzymali: Reina; Conti, Gabbia, Caldara, Oddi; Kessie, Brescinanini, Maldini; Castillejo, Piatek, Leao. Na 6:0 strzelił Leao, potem bramkę zdobył Piątek. Następnie trafił Castillejo i znowu Piątek.

Wszystkie bramki z tego spotkania:

W poniedziałek Milan zmierzy się u siebie z Sampdorią Genua, która jest jeszcze niżej w tabeli - na 17. miejscu. Ibrahomović najprawdopodobniej znów zagra od 1. minuty, ale nie wiadomo czy obok niego wystąpi Krzysztof Piątek czy też Polak usiądzie na ławce.