Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nie ma porozumienia ws. Milika i Zielińskiego! Polacy chcą więcej zarabiać

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński wciąż nie porozumieli się z Napoli w sprawie nowego kontraktu. "La Gazzetta dello Sport" informuje, że reprezentaci Polski chcą zarabiać więcej, niż oferuje włoski klub.

Arkadiusz Milik zarabia obecnie 2,5 mln euro rocznie. Napoli oferuje mu podwyżkę do 3 mln, ale Polak chciałby zarabiać 4 miliony euro rocznie. Aurelio De Laurentiis, właściciel neapolitańskiego klubu, nie chce się na to zgodzić i negocjacje utknęły w martwym punkcie. Tak jak w przypadku Piotra Zielińskiego, który zarabia 1,1 mln euro rocznie, a oczekuje podwyżki do 2 mln euro.

Piękne trafienie Arkadiusza Milika! [WIDEO]

Zobacz wideo

Obecny kontrakt Arkadiusza Milika z Napoli obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Tak jak umowa Piotra Zielińskiego. W tym sezonie Milik zagrał w 11 meczach neapolitańskiego klubu, strzeli 9 goli. Zieliński wystąpił w 22 meczach, strzelił jednego gola miał dwie asysty.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Komentarze (3)
Nie ma porozumienia ws. Milika i Zielińskiego! Polacy chcą więcej zarabiać
Zaloguj się
 • aramba

  Oceniono 3 razy 3

  Jeszcze nie widziałem takiego, który chciałby zarabiać mniej.

 • eurotram

  0

  "Tak jak w przypadku Piotra Zielińskiego, który zarabia 1,1 mln euro rocznie, a oczekuje podwyżki do 2 mln euro."

  Jeśli nie ma tu błedu w tłumaczeniu i jeśli Zieliński chce zarabiać DWA MILIONY,a nie O DWA MILIONY WIECEJ, to stary kutwa de Lauretiis już naprawdę się z ch... na łby pozamieniał i całkowicie popieram starania Piotrka by się zwijać z tegol domu wariatów. Neapol to jednak chore miasto i kolejne relacje stamtąd potwierdzają tylko moje własne,zrobione na miejscu,spostrzeżenia odnośnie Neapolu.

 • debordian

  0

  Niech odejdą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX