Juventus zdecydował, co chce dalej zrobić z Cristiano Ronaldo

Juventus chce zatrzymać Cristiano Ronaldo. Mistrz Włoch zaproponuje Portugalczykowi nowy kontrakt. Były piłkarz Realu ma zarabiać aż 35 milionów euro rocznie.
Zobacz wideo

Juventus zaproponuje Cristiano Ronaldo nowy kontrakt, który miałby obowiązywać do 2023 roku. Jeśli Portugalczyk zgodzi się na jego przedłużenie, będzie grać w zespole mistrza Włoch aż do 38. roku życia. Zgodnie z umową, otrzymywałby pensję wynoszącą aż 35 milionów euro rocznie. Jak donosi "Daily Mail", w kontrakcie ma zostać także zawarta możliwość jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

"Corriere dello Sport" z kolei informuje, że Ronaldo rozmawiał na ten temat ze swoim agentem Jorge Mendesem podczas gali Globe Soccer Awards w Dubaju. Zdaniem włoskich mediów Portugalczyk jest zainteresowanym przedłużeniem kontraktu z Juventusem, gdyż ma jeszcze wiele do zaoferowania mistrzowi Włoch.

Wszyscy w Juventusie liczą, że uda się jak najszybciej zamknąć temat przedłużenia kontraktu z Portugalczykiem. Zdaniem "Daily Mail", mistrzowie Włoch planują podpisanie umowy jeszcze wiosną, na co naciska Andrea Agnelli, prezes włoskiego klubu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.