Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Łukasz Teodorczyk może zmienić klub! Zostanie jednak w Serie A

Łukasz Teodorczyk może zmienić klub w zimowym oknie transferowym. Sytuacja Polaka w Udinese nie wygląda najlepiej, co chcą wykorzystać szefowie Parmy. 7. zespół tabeli Serie A potrzebuje wzmocnień w ataku, ponieważ jego podstawowi napastnicy są kontuzjowani.

27 - tylko tyle minut spędził na boisku Łukasz Teodorczyk w tym sezonie Serie A. Polski napastnik wystąpił w pięciu spotkaniach, za każdym razem wchodząc na murawę z ławki rezerwowych. Jego przygoda z Udinese nie jest do końca udana i wiele wskazuje na to, że niebawem dobiegnie końca.

"W meczu z Hiszpanią możemy pokusić się o niespodziankę"

Zobacz wideo

Łukasz Teodorczyk może zmienić klub! Zostanie jednak w Serie A

Władze klubu z Udine nie wiążą już przyszłości z 28-latkiem, a on sam pewnie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że musi zmienić drużynę, by zacząć więcej grać. W tej sytuacji ratunkiem może okazać się Parma.

7. drużyna tabeli ligi włoskiej szuka wzmocnień w ataku, ponieważ jej podstawowi napastnicy (Andreas Cornelius i Roberto Inglese) walczą z kontuzjami. O możliwych przenosinach Teodorczyka do drużyny Roberto D'Aversy poinformował "Coirrere dello Sport". Dziennik nie zdradził jednak, o jaki rodzaj transferu (definitywny lub wypożyczenie) dokładnie chodzi.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE