Kolejny klub zainteresowany Krzysztofem Piątkiem! Miał tam trafić Ibrahimović

Coraz trudniejsza wydaje się sytuacja Krzysztofa Piątka w Milanie. Możliwe, że Polak już w zimowym oknie transferowym zmieni klub. Jego pozyskaniem zainteresowała się Bologna.

Zaledwie cztery bramki w 17 meczach tego sezonu Serie A zdobył Krzysztof Piątek. Trzy z nich padły jednak po rzutach karnych, co pokazuje, że reprezentant Polski ma duży problem ze strzelaniem goli z gry. Na tyle duży, że niemal po każdym występie jest mocno krytykowany przez włoskie media. Jednak nie tylko przez nie, bo nieskuteczności 24-latka mają już dość kibice Milanu, a także jego szefowie, którzy szukają ofensywnych wzmocnień. Jednym z nich ma być sprowadzenie Zlatana Ibrahimovicia, który uzgodnił już warunki kontraktu z mediolańczykami. Zagraniczni dziennikarze twierdzą, że po przyjściu Szweda jego zmiennikiem zostanie Rafael Leao, natomiast dla Piątka zabraknie miejsca w zespole. W tej sytuacji polski napastnik musiałby poszukać nowego klubu.

"Krzysztof Piątek przeżywa szok. Na trybunach dzieją się bardzo złe rzeczy"

Zobacz wideo

Kolejny klub zainteresowany Krzysztofem Piątkiem! Miał tam trafić Ibrahimović

Transfer Ibrahimovicia może zabrać Piątkowi miejsce w Milanie, ale dać je w innym klubie. Polskim napastnikiem zainteresowała się bowiem Bologna, która także walczyła o podpisanie kontraktu ze Szwedem, który ostatecznie trafił do Mediolanu. Sinisa Mihajlović chce wzmocnić ofensywę i chętnie zobaczyłby reprezentanta Polski w swoim zespole.

Portal sportmediaset.mediaset.it informuje, że Bologna jest zainteresowana definitywnym transferem Polaka. Wszystko zależy jednak od powodzenia negocjacji z Atalantą. Władze bolońskiego klubu prowadzą rozmowy z rywalami z Bergamo, od których chcą odkupić Musę Barrowa. Jeśli 21-latka uda się pozyskać wówczas temat transferu Piątka upadnie.

Pobierz aplikację Football LIVE na AndroidaWięcej o: