Zlatan Ibrahimović zaakceptował ofertę! Szwed na dniach podpisze kontrakt

Gianluca DI Marzio i Fabrizio Romano potwierdzili informacje "La Gazzetta dello Sport". Zlatan Ibrahimović porozumiał się z Milanem i na dniach zostanie jego zawodnikiem.

Za nami 17 kolejek ligi włoskiej. AC Milan wciąż tkwi w poważnym kryzysie, bo wygrał zaledwie sześć meczów w tym sezonie (trzy zremisował i osiem przegrał). Milan zajmuje dopiero 11. miejsce w Serie A, a w miniony weekend przegrał aż 0:5 z Atalantą. Skrót tego spotkania możecie zobaczyć w poniższym materiale wideo.

Zobacz wideo

Mediolański klub potrzebuje zimowych wzmocnień, aby jeszcze marzyć o włączeniu się do walki o europejskie puchary. Paolo Maldini i Zvonimir Boban odpowiadający za politykę transferową klubu wierzą, że oblicze Milanu mógłby odmienić Zlatan Ibrahimović. Szwed negocjuje już z nimi od dawna, ale obie strony długo nie mogły się dogadać, co do długości kontraktu. Napastnik wolał w styczniu podpisać kontrakt na 18 miesięcy, a Milan oferuje umowę na sześć miesięcy z opcją przedłużenia. "La Gazzetta dello Sport" i "Corriere della Sera" poinformowały, że rozmowy zostały właśnie wznowione i wszystko wskazuje, że Szwed podpisze półroczny kontrakt, z opcją automatycznego przedłużenia na kolejny sezon. Ale to już opcja zależna od wyników sportowych.

Ibrahimović dogadał się z Milanem

Włoski dziennikarz Fabrizio Romano potwierdził te informacje. Według niego Ibrahimović porozumiał się z Milanem, zaakceptował warunki kontraktu indywidualnego i już niedługo dołączy do włoskiej drużyny.

Taką samą informacją podzielił się Gianluca Di Marzio.

Więcej o: