Cristiano Ronaldo jest wściekły na trenera Juventusu i swoich kolegów!

W meczu o Superpuchar Włoch Juventus uległ ostatnio Lazio (1:3). Włoskie media informują, że największy gwiazdor turyńczyków, Cristiano Ronaldo winę za porażkę zrzuca na Maurizio Sarriego, który - jego zdaniem - podjął złe decyzje taktyczne.

W tym sezonie Juventus poniósł dwie porażki. W obu przypadkach lepsze okazało się Lazio. Dwa tygodnie temu "Stara Dama" przegrała 1:3 w Serie A, a w niedzielę rzymski klub okazał się lepszy. w meczu o Superpucharu Włoch, który został rozegrany w Arabii Saudyjskiej

Zwycięski gol Cristiano Ronaldo w meczu z Sampdorią

W 16. minucie Wojciecha Szczęsnego pokonał Luis Alberto. Polak nie miał szans na skuteczną interwencję, bo Hiszpan strzelał z bliskiej odległości. Juventus wyrównał pod koniec pierwszej połowy. Cristiano Ronaldo kopnął z dystansu, bramkarz Lazio wybił piłkę przed siebie, ale jako pierwszy dobiegł do niej Paulo Dybala, który pewnym strzałem wpisał się na listę strzelców. W pierwszej połowie nie padło więcej goli. W 73. minucie bramkę na 2:1 strzelił Senad Lulić. Ozdobą spotkania był jednak gol z doliczonego czasu gry, gdy Danilo Cataldi popisał się fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego.

Cristiano Ronaldo wściekły na trenera. Wini go za porażkę z Lazio

Kilkanaście godzin po meczu o Superpuchar Włoch, dziennik "La Repubblica" poinformował, że sytuacja w Juventusie nie wygląda dobrze. Największy gwiazdor zespołu, Cristiano Ronaldo jest ponoć wściekły na Maurizio Sarriego. Portugalczyk wini trenera za przegraną z Lazio, zarzucając mu błędy taktyczne.

Zdaniem włoskich dziennikarzy Ronaldo uważa, że błędem było zdjęcie z boiska Gonzalo Higuaina. Dodatkowo 34-latek ma żal do kolegów z zespołu, którzy po zakończeniu spotkania porzucili go i nie okazali mu wsparcia.