Drągowski popełnił dwa wielkie błędy. Jego trener zwolniony

Fiorentina poinformowała, że rozstała się z trenerem Vincenzo Montellą. Nie wiadomo jeszcze, kto zostanie jego następcą we Florencji.

Fiorentina zawodzi w tym sezonie. Po 17. kolejkach Serie A jest dopiero na 14. miejscu. Działacze klubu z Florencji nie wytrzymali po piątkowej porażce z Romą 1:4 i zdecydowali się zwolnić trenera Vincenzo Montellę. - Decyzja została podjęta po długiej analizie wyników zespołu - tłumaczy Fiorentina, oficjalnie ogłaszając zwolnienie szkoleniowca. 

Czy Bartłomiej Drągowski znajdzie się w kadrze na Euro 2020?

Zobacz wideo

Kto zastąpi Montellę?

Kto będzie następcą Montelli? Włoskie media donoszą, że największe szanse na zatrudnienie mają Luigi di Biagio i Giuseppe Iachini. Fiorentina poinformowała, że nazwisko nowego trenera zostanie przedstawione w najbliższych dniach. Piłkarzami klubu z Toskanii są Szymon Żurkowski i Bartłomiej Drągowski. Ten drugi został wybrany przez "La Gazzetta dello Sport" najgorszym piłkarzem Fiorentiny w piątkowym meczu z Romą. - Dwa duże błędy, przy obu tych golach powinien zachować się o wiele lepiej. Poradził sobie znacznie gorzej niż w ostatnich spotkaniach - napisali Włosi o Polaku.

Więcej o: