Sensacyjne doniesienia dotyczące Piotra Zielińskiego. Polak do Premier League za 65 mln euro?

Carlo Ancelotti powinien w najbliższych dniach objąć posadę trenera Evertonu. Zdaniem "The Daily Star" włoski szkoleniowiec chciałby, aby do jego nowego zespołu dołączył Piotr Zieliński, z którym pracował w Napoli.

Carlo Ancelotti porozumiał się już z działaczami Evertonu, a wcześniej doszedł do porozumienia w sprawie rozwiązania swojego kontraktu z Napoli, z którego został zwolniony 10 grudnia, i w najbliższych dniach powinien podpisać umowę z klubem z Liverpoolu..

Zobacz pięknego gola Arkadiusza Milika w meczu z Napoli - Parma (1:2):

Zobacz wideo

Do Evertonu, za Ancelottim, może trafić Zlatan Ibrahimović, który zdaniem brytyjskich mediów negocjuje już z działaczami klubu. To dopiero początek zmian w zespole z Liverpoolu, które zamierza przeprowadzić włoski szkoleniowiec.

Jak informuje "The Daily Star", Ancelotti chce ściągnąć do Evertonu Piotra Zielińskiego, z którym współpracował w Neapolu. Włoch bardzo wysoko ocenia umiejętności pomocnika, który miałby kosztować ok. 65 milionów euro. Aktualny kontrakt Polaka obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Reprezentant Polski w obecnym sezonie wystąpił w 16 spotkaniach ligowych, w których zdobył jedną bramkę i zaliczył jedną asystę. Everton radzi sobie fatalnie, po 17 kolejkach zajmuje dopiero 16. miejsce, mając jednie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

Więcej o: