Ujawniono gigantyczne oczekiwania finansowe Ibrahimovicia. Nici z wielkiego powrotu?

Komplikuje się transfer Zlatana Ibrahimovicia do AC Milan. Szwed ma ogromne żądania finansowe, które będą bardzo trudne do spełnienia przez jego kolejnego pracodawcę.

Zlatan Ibrahimović już pod koniec roku stanie się wolnym graczem, gdy rozwiąże kontrakt z Los Angeles Galaxy. Na jego pozyskanie chętnych obecnie nie brakuje. Zainteresowane były AC Milan, Bologna i Napoli, z czego te dwa ostatnie, już podobno zdążyły z niego zrezygnować. Powodem są wysokie żądania "Ibry" dotyczącego jego kontraktu.

Krzysztof Piątek marzył o innym trenerze Milanu. "Świeciły mu się oczy"

Zobacz wideo

Zlatan Ibrahimović ma ogromne oczekiwania finansowe

Ibrahimoviciowi jest coraz bliżej do końca kariery, a mimo to domaga się bardzo wysokich zarobków. Dziennikarz "Sky Sport", Fabio Caressa twierdzi, że 38-latek dołączy do nowej drużyny, jeśli w ciągu półrocznego kontraktu przyszły pracodawca zagwarantuje mu zarobki na poziomie 13 mln euro netto!

W gronie zespołów, które są najbardziej zainteresowane szwedzkim gwiazdorem, jest AC Milan. Zdaniem włoskiego dziennikarza, "Rossoneri" złożyli już propozycję. Ta jednak mocno odbiega od tej, którą przedstawił zawodnik. Wynosi tylko 3 mln euro netto do zakończenia sezonu 2019/20 oraz 6 mln euro netto za następny rok.

Więcej o: