Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński w niespodziewanej akcji Napoli [WIDEO]

Napoli przygotowało niespodziankę dla kibiców - klubowy kalendarz na 2020 roku. Na zdjęciach przedstawieni zostali piłkarze ubrani w skąpe stroje, a w tle akrobaci i tancerze. Wśród zawodników są m.in. Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

Napoli od lat przygotowuje klubowy kalendarz na kolejny rok. Nie inaczej będzie w 2020 roku. Klub z Neapolu zaskoczył tym razem kibiców tematyką i wizualizacją materiału. Na zdjęciach przedstawieni zostali piłkarze ubrani jedynie w skąpe jasnoniebieskie stroje. Zawodnicy są ustawieni w akrobatycznych pozach, a wśród nich także Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Włoski klub udostępnił w piątek nagranie na swoich mediach społecznościowych:

Zobacz historyczną bramkę Arkadiusza Milika. Wyrównał rekord Zbigniewa Bońka:

Zobacz wideo

"Jedno miasto, jeden klub, jeden świat"

Gwiazdy Napoli zostały zabrane do studia fotograficznego, gdzie pozostały w celu przygotowania tego kalendarza. Do zawodników dołączyli także akrobaci i tancerze, którzy ubrani są w specjalne rekwizyty.

Włoski klub oznajmił, że tematem tegorocznej sesji były "spójność i braterstwo". - Jedno miasto, jeden klub, jeden świat. Fani Napoli to nie tylko Neapolitańczycy czy Włosi, ale także Hiszpanie, Meksykanie, Senegalczycy i przedstawiciele innych krajów - powiedział szef sprzedaży i marketingu Napoli Alessandro Formisano.

Więcej o: