Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arkadiusz Milik wyleczył już uraz mięśni brzucha. Wystąpi w najbliższym spotkaniu?

Jak informują włoskie media, Arkadiusz Milik wyleczył już uraz mięśni brzucha i będzie mógł wystąpić w najbliższym meczu przeciwko Udinese.

Arkadiusz Milik musiał pauzować w ostatnim czasie z powodu kontuzji mięśni brzucha. Z tego samego powodu opuścił także ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski i spotkania z Izraelem i Słowenią. Włoskie media donosiły, że przerwa Polaka może trwać nawet półtora miesiąca, jednak szczęśliwie dla Carlo Ancelottiego, Milik szybciej doszedł do pełni sił.

Zobacz wideo

Jak donosi "Corriere dello Sport", Arkadiusz Milik będzie mógł zagrać już w najbliższym spotkaniu, które Napoli rozegra już w sobotę przeciwko Udinese. Zdaniem włoskiej gazety, polski napastnik mógł zagrać już w ubiegły weekend przeciwko Bologni, jednak Carlo Ancelotti zdecydował się nie ryzykować wystawieniem Polaka w tym spotkaniu.

Fani Napoli czekają na powrót Arkadiusza Milika, który przed kontuzją strzelał bramki w czterech kolejnych spotkaniach ligowych. Z kolei drużyna prowadzona przez Carlo Ancelottiego nie wygrała ośmiu ostatnich meczów, przez co posada włoskiego szkoleniowca wisi na włosku. Włoskie media informują, że jeśli zespół z Neapolu nie wygra dwóch kolejnych spotkań, Ancelotti zostanie zwolniony.