Wojciech Szczęsny krytykowany przez byłego reprezentanta Włoch. "Buffon jest od niego lepszy"

Antonio Cassano, były piłkarz m.in. AS Romy, Interu Mediolan i Realu Madryt, uważa, że Wojciech Szczęsny nie powinien grać w pierwszym składzie Juventusu.

Antonio Cassano, były piłkarz m.in. AS Romy, Realu Madryt i Interu Mediolan odniósł się do rywalizacji o miejsce w pierwszym składzie Juventusu między Wojciechem Szczęsnym a Gianluigim Buffonem. Jego zdaniem Włoch powinien zastąpić w nim polskiego bramkarza. - Buffon powinien grać, bo jest lepszym bramkarzem od Szczęsnego. Polak w Arsenalu był na ławce tylko wsparciem dla Almunii i Fabiańskiego. W Romie miał dobry rok - powiedział Cassano we włoskim programie "Tiki Taka".

Buffon w niedzielnym meczu przeciwko Sassuolo popełnił ogromny błąd, który mógł przyczynić się do straty punktów przez Juventus. Zdaniem Cassano, to nie włoski bramkarz był winny utracie bramki. - Trzeba jednak powiedzieć, że przed pomyłką Buffona, inny błąd popełnił Matthijs de Ligt - powiedział Włoch, usprawiedliwiając bramkarza Juventusu. Pomyłkę Buffona można zobaczyć w wideo poniżej:

Zobacz wideo

Zdaniem Cassano w Juventusie trwa konflikt na linii Cristiano Ronaldo - Maurizio Sarri, jednak włoski klub bardzo dobrze go ukrywa przed opinią publiczną. - Ronaldo ma duży problem z Sarrim. Wszystko zaczęło się od dwóch kolejnych zmian, które zirytowałyby każdego piłkarza. Moim zdaniem istnieje między nimi duży problem, ale Juventus stara się to wszystko tuszować - powiedział Cassano.

Więcej o:
Copyright © Agora SA