Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wojciech Szczęsny usiądzie na ławce Juventusu! Co z Krzysztofem Piątkiem?

Krzysztof Piątek jednak zagra w najbliższym meczu Milanu w pierwszym składzie? Tak twierdzi "La Gazzetta dello Sport", po obserwacji treningu w wykonaniu zespołu Stefano Pioliego. Na ławce rezerwowych Juventusu ma usiąść Wojciech Szczęsny.

Przed najbliższym meczem Milanu, przeciwko Parmie, powstała dyskusja dotycząca Krzysztofa Piątka. Polak po ostatnim spotkaniu był bardzo mocno krytykowany za swój występ, a fani "Rossonerich" coraz głośniej domagają się występów Rafaela Leao. Włoskie media pisały o tym, że Stefano Pioli nie zdecyduje się na wystawienie w pierwszym składzie reprezentanta Polski.

Zobacz wideo

Sytuacja zmieniła się po czwartkowym treningu. "La Gazzetta dello Sport" była zdania, że Portugalczyk wyjdzie w podstawowym składzie na mecz z Parmą, ale po treningu opinia dziennikarzy największego sportowego włoskiego dziennika się zmieniła. - Sądząc po treningu taktycznym, Polak jest lekkim faworytem tej rywalizacji - napisano w piątek rano. "La Gazzetta dello Sport" informuje również, że miejsce na ławce rezerwowych Juventusu zajmie Wojciech Szczęsny. Polaka w pierwszym składzie na mecz z Sassuolo ma zastąpił Gianluigi Buffon.

Sytuacja Milanu jest daleka od ideału. Zespół Stefano Pioliego znajduje się na 12. miejscu w tabeli, tracąc do szóstej Atalanty aż 8 punktów. Zdecydowanie bliżej znajduje się strefa spadkowa, nad którą piłkarze "Rossonerich" mają tylko 4 punkty przewagi.