Cristiano Ronaldo może odejść z Juventusu! Trzy kluby chcą Portugalczyka

Cristiano Ronaldo nie jest szczęśliwy w Turynie - informuje "La Gazzetta dello Sport". Najbardziej prestiżowy włoski dziennik sportowy dodaje, że Portugalczyk może latem odejść z Juventusu. Sytuację chcą wykorzystać trzy kluby.

Cristiano Ronaldo chce znów wygrać Ligę Mistrzów!  Portugalczyk ma już pięć zwycięstw w finale Champions League, ale chce kolejnego triumfu. Jeżeli nie uda mu się to w tym sezonie z Juventusem, to spróbuje z innym zespołem. - Jeśli Juventus znowu zawiedzie w Lidze Mistrzów, Ronaldo poszuka szczęścia w innym klubie - informuje "La Gazzetta dello Sport".

Cristiano Ronaldo był wściekły. Tak się zachował [WIDEO]

Zobacz wideo

Najbardziej prestiżowy włoski dziennik sportowy przekonuje, że Portugalczyk nie jest szczęśliwy w Turynie i może odejść z Serie A w letnim oknie transferowym. Gdzie mógłby trafić? W grę wchodzą trzy kluby: Paris Saint-Germain, Bayern Monachium i Real Madryt - podaje "La Gazzetta dello Sport". 

Cristiano Ronaldo zagrał w tym sezonie w 14 meczach Juventusu. Strzelił sześć goli i miał dwie asysty. Jego kontrakt z turyńskim klubem wygasa 30 czerwca 2022 roku. A to oznacza, że klub, który chciałby go kupić z Juventusu, musiałby wyłożyć duże pieniądze. Nie tylko na jego kontrakt, ale też na wykupienie go z Turynu.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.