Wielka kontrowersja w meczu Juventusu! Sędzia nie powinien uznać tego gola [WIDEO]

W sobotnim meczu 13. kolejki Serie A Juventus ograł Atalantę 3:1. Nie obyło się jednak bez kontrowersji, bo przy jednej z bramek Gonzalo Higuaina asystował Juan Cuadrado, który wcześniej zagrał piłkę ręką, a miał na koncie już żółtą kartkę. Sędzia jednak nie dopatrzył się przewinienia.

Juventus miał spore problemy w starciu z Atalantą. W 18. minucie gospodarze zmarnowali rzut karny - Musa Barrow trafił w poprzeczkę - a dwie minuty później fantastyczną interwencją popisał się Szczęsny. "La Dea" objęła prowadzenie w 56. minucie po trafieniu Robina Gosensa. Mistrzowie Włoch obudzili się w samej końcówce spotkania - Gonzalo Higuain najpierw wyrównał w 74. minucie, a osiem minut później po jego uderzeniu Juventus objął prowadzenie. W 92. minucie gospodarzy dobił Paulo Dybala. Skrót meczu możecie obejrzeć poniżej:

Przy drugiej bramce Higuaina asystował Juan Cuadrado, który na początku akcji dotknął piłki ręką, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia. Wydaje się, że popełnił błąd. - Zagranie ręką Cuadrado? Wydawało mi się, że dotknął piłkę ręką, co oznaczałoby dla niego drugą żółtą kartkę. Wszystko potoczyło się jednak inaczej i rozmawiamy teraz o naszej porażce - mówił po meczu Robin Gosens, zawodnik Atalanty, dla TuttoJuve.

Po 13. kolejkach Juventus ma 35 punktów i jest liderem Serie A. Atalanta (22 pkt) jest szósta.