Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Antonio Conte dał swoim piłkarzom instrukcję, jak mają uprawiać seks. Hit

Antonio Conte, szkoleniowiec Interu Mediolan, udzielił wywiadu magazynowi "L'Equipe". Opowiedział w nim m.in. o tym, jak jego piłkarze powinni uprawiać seks. Wypowiedź Włocha obiegła światowe media i już stała się hitem.

- Sam byłem piłkarzem. Radzę im, by seks był krótki - przy minimalnym wysiłku i zastosowaniu pozycji, w których są pod swoimi partnerkami, najlepiej żonami. Ich organizmy nie są wtedy aż tak bardzo zaangażowane - powiedział Conte w wywiadzie dla "L'Equipe". Wypowiedź włoskiego trenera szybko obiegła światowe media i już stała się hitem.

Wojciech Szczęsny zachwycił. Co za interwencja Polaka [WIDEO]

Zobacz wideo

Ale w wywiadzie dla prestiżowego francuskiego magazynu Conte opowiedział też o niuansach taktycznych i swoim podejściu do piłkarzy. - Gdy rozpoczynam pracę, oczekuję powagi, a następnie ustalam pewne granice i zasady, nakreślając jej kierunek. Wszyscy dużo mówią o regułach, ale ile osób ma siłę i chęć egzekwować je, gdy pojawiają się problemy? Wielu odwraca wzrok, by ich unikać. Ja taki nie jestem - wyznał trener Interu.

Inter pod wodzą Conte świetnie radzi sobie w tym sezonie Serie A. Mediolański klub zajmuje drugie miejsce i po 12 meczach traci tylko jeden punkt do liderującego Juventusu.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: