Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sensacyjne informacje z Włoch! Krzysztof Piątek może zostać wypożyczony. Dostał ultimatum od Milanu

Krzysztof Piatek może zostać wypożyczony z Milanu do Genoi i wrócić do klubu, z którego trafił na San Siro - informuje 'La Gazzetta dello Sport'. Polak miał dostać od swojego klubu ultimatum - jeżeli nie zacznie strzelać goli w pięciu następnych meczach, to zostanie odesłany na wypożyczenie.

Brzmi sensacyjnie, ale 'La Gazzetta dello Sport' informuje, że Krzysztof Piątek może w zimie zostać wypożyczony z Milanu. Polak miałby trafić do Genoi, czyli klubu, z którego trafił na San Siro za 35 milionów euro. Władze mediolańskiego klubu miały postawić przed Polakiem ultimatum - albo zacznie strzelać w pięciu następnych meczach, albo odejdzie na wypożyczenie.

To szok dla Krzysztofa Piątka! Tak zareagował Polak [WIDEO]

Zobacz wideo

Włosi dodają, że ewentualne wypożyczenie Piątka może mieć związek z powrotem Zlatana Ibrahimovicia. AC Milan bardzo chciałby zakontraktować 38-letniego Szweda, a wtedy polski napastnik mógłby nie grać tak często, jak teraz. Pomóc miałoby mu wypożyczenie do Genoi, która po kontuzji Christiana Kouame potrzebuje napastnika.

Krzysztof Piątek nie strzela tak jak w poprzednim sezonie Serie A

Krzysztof Piątek strzelił w tym sezonie zaledwie trzy gole w 12 meczach Milanu. Często jest krytykowany, ale warto zaznaczyć, że Polak ma bardzo małe wsparcie od kolegów z zespołu. Dostaje mało podań, a przez to ma mało okazji na gole. Kontrakt polskiego napastnika z Milanem obowiązuje do czerwca 2023 roku.

Po 12 meczach Serie A Milan zajmuje dopiero 12. miejsce w tabeli. Zdobył 13 punktów i jest jednym z największych rozczarowań w całej lidze. Po siedmiu kolejkach za słabe wyniki zapłacił zatrudniony latem Marco Giampaolo. Jego miejsca zajął Stefano Pioli, ale gra i wyniki nie uległy wielkiej poprawie.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl