Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Antonio Conte otrzymał pocisk w kopercie. Grożono mu śmiercią. Policja natychmiast wkroczyła do akcji

Antonio Conte, trener Interu Mediolan, otrzymał od anonimowego nadawcy pocisk w kopercie. Włoskie media informują również, że Włoch dostł list z pogróżkami. Sprawą już zajęła się policja, a 50-letni szkoleniowiec i jego rodzina dostali ochronę.

To nie pierwszy taki przypadek we Włoszech w ostatnich tygodniach. Wcześniej koperty z nabojami otrzymywali włoscy politycy, a teraz taką przesyłkę znalazł Antonio Conte, trener Interu Mediolan. 50-latek od razu zgłosił sprawę na policję, a ta szuka nadawcy pocisku i listu z pogróżkami. Trener i jego rodzina dostali również od policji ochronę. Wzmożone środki bezpieczeństwa wprowadzono również w ośrodku treningowym Interu.

Co to był za mecz! Wielki hit we Włoszech [WIDEO]

Zobacz wideo

Inter Mediolan z Antonio Conte na ławce świetnie radzi sobie w tym sezonie Serie A. 'Nerazzurri' po 12 meczach zajmują drugie miejsce w tabeli Serie A i tracą tylko punkt do liderującego Juventusu. Gorzej wiedzie im się w Lidze Mistrzów, gdzie po czterech meczach są na trzecim  miejscu, a do drugiej Borussii Dortmund tracą trzy punkty. Pierwsza jest Barcelona, która ma cztery punkty przewagi nad ekipą Conte.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: